Informacija dėl priešmokyklinio ugdymo vaikų nemokamo maitinimo

Informuojame, jog nuo 2020 m. sausio mėn. visi vaikai, lankantys priešmokyklinį ugdymą, gaus nemokamus pietus, nepriklausomai nuo šeimos pajamų. Vaikų tėvai turi pateikti prašymą Radviliškio rajono savivaldybės administracijos socialinės paramos skyriuje, 110 kabinete. Telefonas pasiteirauti – (4 422) 69053. Rajono gyventojai prašymus teikia savo gyvenamosios vietos seniūnijoje.

Administracijos informacija

DĖL 1-3 KLASIŲ MOKINIŲ TĖVŲ DIENOS ORGANIZAVIMO PROGIMNAZIJOJE

Gerb. Tėveliai, maloniai kviečiame atvykti į 1-3 klasių mokinių Tėvų dieną, kuri vyks 2019 m. lapkričio 19 d.

1-3 klasių mokinių Tėvų dienos renginių planas:
17.00 – 17.30 val. Registracija. Individualūs pokalbiai su mokytojais.
17.30 – 18.15 val. Muzikinis sveikinimas. Pranešimas „Antibiotikų vartojimo prevencija". Pranešėja Jolanta Staškūnienė, gydytoja.
18.15 val. 1-3 klasių bendruomenių susirinkimai.

4-8 klasių mokinių Tėvų diena

Gerb. Tėveliai, maloniai kviečiame atvykti į 4-8 klasių mokinių Tėvų dieną, kuri organizuojama 2019 m. lapkričio 12 d.

Tėvų dienos planas:
17.00 val. Registracijos pradžia

17.00-18.00 val. Individualūs tėvų (globėjų) pokalbiai su dėstančiai mokytojais. (Kabinetuose)

17.30-18.00 val. Mokinių tėvų, kurių vaikai lanko pailgintą dienos grupę susirinkimas. (Konferencijų salėje)

18.05-18.15 val. Mokinių meninė programėlė. (Aktų salėje)

18.15 val. Paskaita tėvams „Saugios aplinkos mokykloje kūrimas". Lektorė Enrika Margienė, Radviliškio rajono savivaldybės pedagoginės – psichologinės tarnybos psichologė. (Aktų salėje)

19.00 val. Ugdymo aktualijos. Klasių bendruomenių susirinkimai. (Kabinetuose)

Ankstyvosios intervencijos programos įsakymas

Ankstyvosios intervencijos programos įsakymas

Dėl žiemos atostogų

1-8 klasių mokiniams žiemos atostogos prasideda 2018 m. vasario 19 d. Pamokos prasideda 2018 m. vasario 26 d. (pirmadienį).

Administracijos informacija

Dėl socialinės paramos mokiniams

Dėl socialinės paramos mokiniams

Dėl asmens duomenų apsaugos

Sužinoti galite čia

Konsultacinės tėvų valandos

Klasių auklėtojai laukia tėvelių konsultacinėse tėvų valandose. Maloniai kviečiame atvykti ir individualiai pasikalbėti apie vaiko ugdymą

Grafikas

Dėl ugdymo organizavimo šešerių metų vaikams

Gerb. tėveliai, informuojame Jus apie Vaižganto progimnazijoje steigiamas priešmokyklinio ugdymo grupes šešerių metų vaikams nuo 2017 m. rugsėjo 1 d.
Siūlome rinktis Jums tinkantį vaikų veiklos ir ugdymo modelį, t.y. 4 valandų arba 10,5 valandų.
Planuojame formuoti grupes:
1. 1 grupę – veiklos laikas truks 4 val.
2. 3 grupes – veiklos laikas truks 10,5 val.
Maloniai kviečiame atvykti į Vaižganto progimnaziją ir teikti prašymus. Būtina turėti vaiko gimimo liudijimą. Prašome kreiptis į 21 arba 23 kabinetų darbuotojus.

Administracijos informacija

Dėl azartinių lošimų

Raštas

Kur galima kreiptis pagalbos, jeigu vaikas vartoja psichoaktyviąsias medžiagas

Atmintinė

Dėl draudimo mokykloje ir jos teritorijoje vartoti, turėti ar kitaip perduoti energetinius gėrimus

Nuo 2014 m. lapkričio 1 d. Lietuvoje įsigaliojo draudimas jaunesniems kaip 18 metų asmenims parduoti, nupirkti ar kitaip perduoti energinius gėrimus. Seimas šių metų gegužės mėnesį priėmė Lietuvos Respublikos Seimo sveikatos reikalų komiteto pirmininkės D. Mikutienės inicijuotas Lietuvos Respublikos maisto įstatymo pataisas, kuriomis uždrausta Lietuvoje parduoti, nupirkti ar kitaip perduoti energinius gėrimus jaunesniems kaip 18 metų asmenims. Lietuvos Respublikos maisto įstatymo 61 straipsnyje nustatyta, kad energinių gėrimų pardavėjai turi teisę, o kai kyla abejonių, kad asmuo yra jaunesnis kaip 18 metų, privalo iš perkančio energinius gėrimus asmens reikalauti pateikti asmens tapatybę patvirtinantį dokumentą. Jeigu toks asmuo nepateikia jo tapatybę patvirtinančio dokumento, energinių gėrimų pardavėjai privalo atsisakyti parduoti jam energinius gėrimus.

Lietuva tapo pirmąja šalimi Europos Sąjungoje, kurioje galioja tokie griežti draudimai, nes kitose Europos Sąjungos šalyse kol kas taikomi tik rekomendaciniai ribojimai. Nuostatos nepardavinėti šių gėrimų nepilnamečiams taip pat laikosi Jungtinės Amerikos Valstijos. Norvegijoje, Belgijoje, Danijoje ir Prancūzijoje energiniais gėrimais prekiaujama tik vaistinėse.

Energiniai gėrimai yra pavojingi vaikams dėl didelės kofeino, kuris yra psichoaktyvioji medžiaga, koncentracijos. Lietuvos Respublikos maisto įstatymo 2 straipsnio 20 punkte apibrėžta, kad energinis gėrimas - tai nealkoholinis gėrimas, kuriame yra daugiau kaip 150 mg/l kofeino, nesvarbu, iš kokio šaltinio, arba kuriame yra daugiau kaip 150 mg/l kofeino ir vienos ar kelių kitų centrinę nervų sistemą stimuliuojančių medžiagų (gliukurono laktono, inozitolio, guaranino, ginsenozidų, ginkmedžių ekstrakto, taurino ar kt.). Energiniame gėrime gali būti ir angliavandenių, vitaminų, mineralinių medžiagų, aminorūgščių, maisto priedų, vaisių sulčių ar augalų ekstraktų.

Už energinių gėrimų pardavimą jaunesniems kaip 18 metų asmenims gresia 200 - 400 litų bauda. Jei kiti asmenys nupirktų energinių gėrimų nepilnamečiams, jie būtų baudžiami 50 - 200 litų bauda.

Departamento raštas

Plakatas

Progimnazijos administracija