Draugystės popietė

foto3Sakoma, kad ,,ne žodžiai, o veiksmai augina tikrąją draugystę". Minint Tarptautinę draugo dieną, Radviliškio Vaižganto progimnazijos 4b klasės mokiniai pakvietė savo draugus - Radviliškio rajono vaikų globos namų ,,Nykštukas" ugdytinius į popietę ,,Kalėdos suburbia draugus".
Susitikimo mokiniai labai laukė ir iš anksto tam ruošėsi: gamino dovanėles, rašė linkėjimus, draugų vardus. Kartu su tėveliais rūpinosi naujomis knygomis, rašymo priemonėmis, spalvinimo knygelėmis, stalo žaidimais. Su muzikos mokytoju Tomu Kanapinsku ruošė nuotaikingą koncertą. Muzikinę dovaną padovanojo savo draugams. Svečiai neliko skolingi – padainavo keletą dainų, grojo dūdelėmis, šoko. Daug džiaugsmo suteikė Gytės mamos Jolantos Pocevičiūtės sumanyta idėja - senių besmegenių gaminimas iš grūdų. Juos parūpino Jorio senelis Antanas Mažučiūnas.
Popietei artėjant į pabaigą, mokytoja Kristina Sederevičienė pakvietė visus prie stalo Draugystės arbatos puodeliui. Vaikai bendravo , vaišinosi mamų ir močiučių keptais pyragais, svečių ,,Tinginiu". Vaikų globos namų socialinės darbuotojos Danguolė Naujokienė, Virginija Brasiūnienė ir Ginvilė Ramanauskienė - dar kartą pasidžiaugė maloniu bendravimu, nuoširdžia draugyste, kuri visus skatina tikėti gerumu. Atsidėkodami už šilumą, vaikų globos namų ugdytiniai mokiniams ir mokytojams padovanojo savo rankomis pagamintas Kalėdines atvirutes su linkėjimais: ,,jaukių ir šiltų švenčių", ,,linksmų Šv. Kalėdų", ,,geram draugui", palinkėjo gražių ateinančių švenčių .
Labai nenoriai atsisveikindami ketvirtokai savo draugams pažadėjo susitikti pavasarį tradicinėje sporto popietėje miesto parke.

Kristina Sederevičienė, 4b klasės mokytoja

Hits: 209