Startas pažymėtas pergalėmis

Paskelbta: Trečiadienis, 09 spalio 2019

IMG 20191002 112804Spalio 2 d. Radviliškio Lietuvos Sąjūdžio stadione vyko ,,Švediškos estafetės" varžybos, skirtos Tarptautinei mokytojų dienai paminėti. Varžėsi 5 - 6 ir 7- 8 klasių mergaičių ir berniukų komandos, dalyviai bėgo po 400, 200, 100 metrų. Mūsų Vaižganto progimnazijai atstovavo: Emilija Jankūnaitė, Laisvūnė Paskočimaitė, Darija Petraitytė, Emilija Dambrauskaitė, 6b, iškovota garbinga III vieta. Orintos Kazlauskaitės, Anastasijos Šafronaitės, Gabrielės Žalabinaitės, Melitos Vaitiekūnaitės komanda iškovojo III vietą. Eligijaus Miciutos, Kornelijaus Maselskio, Laisvydo Laurinavičiaus, Šarūno Petkevičiaus komanda iškovojo III vietą. Kristupo Rapšo, Kristupo Mažučiūno, Dainiaus Jonaičio, Žygimanto Tumėnio komanda progimnazijai iškovojo II vietą! Komandos apdovanotos taurėmis ir diplomais. Ačiū visiems sportininkams!