Indrė – kūrybinio konkurso laureatė

diplomasMaironio lietuvių literatūros muziejus šių metų pradžioje paskelbė kūrybinį piešinių konkursą ,,Aš – Juozas Tumas -Vaižgantas", minėdamas šio mūsų literatūros klasiko, kunigo, charizmatiškos asmenybės ir gyvūnų mylėtojo 150-ąsias gimimo metines, ragino iš naujo atsiversti jo kūrinius, prisiminti nuveiktus darbus ir visą tai įamžinti popieriuje.
Radviliškio Vaižganto progimnazijos mokiniai: Akvilė, Karolis, Livija, Nojus, Titas, 5a, Kipras, Laura Jorūnė, Rugilė, 6c, Kamilė ir Indrė, 7a – dalyvavo konkurse. Laimė nušypsojo Indrei Nemčiunavičiūtei, 7a. Iš 164 darbų buvo atrinkti puikiausi 29 mokinių piešiniai. Laureate tapo ir mūsų progimnazijos septintokė Indrė. Visi mokiniai gavo padėkas, o Indrė – diplomą, o mokytoja Daiva - pažymą.
Smagu, kad pažintis su Vaižgantu konkurso dalyvius paskatino domėtis šio veikėjo, rašytojo kūryba. Vaikų piešinių ekspozicija veiks muziejuje nuo gegužės 14 d. iki 2020 m. sausio 1 d. Kviečiame apsilankyti! Arba pasižiūrėti! http://maironiomuziejus.lt/.../as-juozas-tumas-vaizga.../gallery

D.Mikšienė, neformaliojo švietimo mokytoja

Hits: 367