,,Pavasario žiedai mamytei"

fotoPavasaris – gražiausias metų laikas, kai sužydi gėlės, atgyja gamta, o su pavasariu ateina šventė, pati gražiausia metuose – Motinos diena. Gegužės 8 d. 3b klasės mokiniai su auklėtoja S.Sederevičiene pakvietė klasės bendruomenę į popietę ,,Pavasario žiedai mamytei". Mamų širdeles džiugino ir virpino vaikų išsakyti patys gražiausi ir šilčiausi žodžiai: eilėraštukai ir dainelės apie mamą (mokytojas Tomas Kanapinskas). Šventės kulminacija – dovana mamytei, vaikų rankomis pagamintos boružėlės iš veltinio. Ir tai dar ne viskas!
Kol mamytės su šeimomis, auklėtoja dalinosi koncerto įspūdžiais prie arbatos puodelio, vaikai ruošė dar vieną staigmeną mamytėms. Netrukus visi sugužėjo su pieštais mamų portretais, kurie buvo įteikti mamoms su gražiausiais linkėjimais. Ne vienos mamos akyse sutvisko ašara, o mamytės apkabinimas susipynė į begalinę jausmų pynę... Tai buvo jauki popietė, kuri netruko prabėgti.
Nuoširdžiai dėkojame vaikams ir ,žinoma, auklėtojai S. Seredevičienei už didžiulį darbą, ruošiantis koncertui ir svarbiausia už tikrųjų vertybių formavimą mūsų vaikams!

3b klasės tėvelių taryba

Hits: 384