Savanorystės diena

soc veiklaGruodžio mėnesį Radviliškio Vaižganto progimnazijoje 5 - 8 klasių mokiniams organizuota Savonorystės diena. Ši diena prabėgo prasmingai ir įdomiai.
Nuo ryto mokiniairinkosi į auklėtojų klases. Mokiniai su mokytojais aptarė veiklas, susipažino su savanorystės bei neatlyginto darbo reikšme, žiūrėjo filmukus. Sužinojome, kad šiam darbui reikia daug pastangų, bet svarbiausia geros širdies ir noro padėti. Mokinių savivaldos nariai papasakojo apie antikorupciją, paskatino sukurti plakatus.
Į progimnaziją atvyko svečių iš Sidabravo gimnazijos 5 – 6 klasių mokiniai ir mokytojai. Vyko 5-6 klasių mokinių viktorina - protmūšis ,,Draugystės keliu" . Renginyje dalyvavo 20 mūsų progimazijos ir 20 Sidabravo gimnazijos mokinių. Kiekvienai klasei atstovavo po 4 mokinius. Susitikime daug sužinojome, mokėmės bendrauti, dirbti grupėse. Nugalėjo draugystė. Renginį organizavo progimnazijos socialinė pedagogė Aurelija Petronytė.
Klasių mokiniai savanoriavo – puošė progimnazijos erdves, kad būtų šviesiau akyse ir širdyje.Maironiečių būrelio nariaisekė pasakas, vaidino patiems mažiausiems progimnazijos vaikams – PUG ,,Pelėdžiukai'', 1a, 1c, 3 a, 4a klasių mokiniams. Vaidinti labai patiko, su kiekvienu vaidinimu darėsi vis drąsiau ir drąsiau. Iki žiemos atostogų maironiečiai žada suvaidinti iš viso dešimt spektakliukų (pagal Bitės Vilimaitės apsakymą ,,Baidyklė'') progimnazijos mokiniams.
Savanoriškas darbas – svarbus progimnazijai ir labiausiai mums, mokiniams.

Livija Urnikytė, 5a klasės mokinė, maironiečių būrelio narė

Hits: 416